Maastricht Scharnerweg 36

Maastricht Scharnerweg 36

Serkan Bozkurt
Ik wil
investeren
Ik wil
een financiering

Rentevergoeding per schijf

7,85%

schijf 1

10,80%

schijf 2

Over dit project

Over dit project

Even voorstellen
Mijn naam is Serkan, 38 jaar, geboren en woonachtig in Maastricht. De afgelopen jaren heb ik veel ervaring opgedaan in de vastgoedmarkt, waarna ik in 2016 mijn eigen projecten ben gestart. Inmiddels heb ik meerdere panden in bezit die op hoogwaardige wijze zijn gerenoveerd voor eigen bewoning, verhuur en herontwikkeling.

Door te investeren in vastgoed wil ik kapitaal opbouwen en een gezond rendement realiseren. Daarnaast staat woongenot hoog op mijn prioriteitenlijst. Daarom beoordeel ik een (potentiële) aankoop of renovatie ook vanuit het perspectief van de toekomstige bewoners. Ik heb inmiddels met succes meerdere projecten via SamenInGeld gefinancierd, waarvan een groot deel al is afgelost.

Object
Het betreft een woon-/winkelpand aan Scharnerweg 36 te Maastricht, dat in het verleden in gebruik is geweest als woning en horecapand. Met een ruime oppervlakte van circa 360 m², verdeeld over vier etages, biedt het pand goede uitgangspunten voor herontwikkeling. Het object is gelegen in een woonwijk met goede voorzieningen en een uitstekende bereikbaarheid op loop- en fietsafstand van het centrum van Maastricht.

De staat van het pand vormt een solide basis voor verdere optimalisatie en waardecreatie. De door de huidige eigenaren reeds uitgewerkte plannen zullen door ervaren architecten en bouwkundige adviseurs worden doorontwikkeld en afgestemd met de gemeente.

Beheer, verhuur en exploitatie
Het beheer en de (toekomstige) verhuur of verkoop van mijn vastgoed zijn uitbesteed aan een gerenommeerd makelaarskantoor met ruime ervaring in de regionale vastgoedmarkt. Zij verzorgen zowel het technische als administratieve beheer, waaronder het onderhoud van de panden, de screening van huurders, het innen van huurpenningen en de jaarlijkse indexering. Daarnaast fungeren zij als vast aanspreekpunt voor huurders en zien zij toe op een correcte en professionele exploitatie.

Doel van de aanvraag
Met deze financieringsaanvraag van € 1.100.000,- wil ik de aankoop en verdere doorontwikkeling van het pand aan de Scharnerweg 36 realiseren. Na afronding van de aankoop zal het object gefaseerd worden geoptimaliseerd conform de uitgewerkte plannen, met als doel het pand toekomstbestendig te maken en structureel waarde toe te voegen.

Mijn eigen middelen, in combinatie met arbeids- en huurinkomsten uit mijn bestaande portefeuille, bieden ruim voldoende draagkracht om aan de financiële verplichtingen gedurende het traject te voldoen.

Crowdfunding via SamenInGeld
De keuze voor crowdfunding via SamenInGeld biedt mij de mogelijkheid om de overwaarde van mijn vastgoed in te zetten voor de aankoop van nieuw vastgoed. Hierdoor kan ik mijn portefeuille verder laten groeien en tegelijkertijd een aantrekkelijk rentepercentage bieden aan investeerders.

Veel Nederlanders kunnen hun spaargeld beter benutten. Hoe begin je?

800.000 huishoudens

Sparen kost je rendement

Lage drempel, slim beginnen