Geleen Agnes Printhagenstraat 21 en 21A

Geleen Agnes Printhagenstraat 21 en 21A

Hensi B.V.
Ik wil
investeren
Ik wil
een financiering

Rentevergoeding per schijf

7,50%

schijf 1

10,55%

schijf 2

Over dit project

Over dit project

Even voorstellen
Mijn naam is Hendrik Simon. Ik ben 42 jaar oud, heb 3 kinderen en ben woonachtig in Limburg. In het dagelijkse leven ben ik werkzaam als manager bij een internationaal commercieel bedrijf. Gezien de omvang van mijn vastgoedportefeuille koop ik deze panden in mijn BV. Van jongs af aan ben ik erg geïnteresseerd in vastgoed en heb dan ook in de afgelopen jaren meerdere huizen gekocht en verbouwd. In 2011 kocht ik mijn eerste pand voor de verhuur, waarna ik deze activiteiten verder heb uitgebreid. Momenteel bestaat mijn portefeuille uit een combinatie van vastgoed in privé en in mijn B.V.-structuur, met in totaal tientallen woningen en appartementen in Limburg en randstedelijke gebieden. Deze panden zijn grotendeels bancair gefinancierd. De totale huurinkomsten uit mijn portefeuille bedragen circa € 500.000 per jaar, met een solide positieve cashflow. Daarnaast beschik ik over een sterk eigen vermogen en een gezonde solvabiliteit binnen mijn vastgoedactiviteiten.

Mijn vastgoedstrategie
Mijn strategie is gericht op buy-to-let voor de lange termijn, gecombineerd met waardecreatie door optimalisatie en verduurzaming van vastgoed. Panden dienen courant te zijn en op goede locaties te liggen. Daarnaast speel ik actief in op kansen in de markt door panden aan te kopen, te verbeteren en bij mutatie eventueel te verkopen. Tegelijkertijd hecht ik veel waarde aan het maatschappelijk aspect van verhuur: normale huurprijzen, goed onderhouden woningen en een prettige relatie met huurders.

Object Geleen Agnes Printhagenstraat 21 en 21a
Het betreft een pand met een gemengde bestemming, gelegen aan de Agnes Printhagenstraat 21 en 21a te Geleen. Het object zal worden getransformeerd naar twee zelfstandige appartementen en ligt in de binnenstad. Door deze transformatie wordt het pand optimaal benut en wordt zowel functionele als economische waarde toegevoegd. De appartementen zullen worden gerealiseerd volgens hedendaagse woonstandaarden en zijn gericht op de verhuur in de vrije sector. De regio Geleen kent een stabiele vraag naar betaalbare en kwalitatieve koop- en huurwoningen, wat dit project aantrekkelijk maakt voor duurzame exploitatie binnen mijn portefeuille.

Doel aanvraag
Met deze aanvraag wil ik de aankoop en transformatie van dit pand realiseren.

Financiële positie en zekerheid

Mijn vastgoedportefeuille kenmerkt zich door een sterke kasstroom en solide vermogenspositie. De combinatie van huurinkomsten en inkomen uit loondienst zorgt voor een stabiele financiële basis.

Crowdfunding via SamenInGeld
Ik heb ondertussen een 20-tal projecten via Samen in Geld geplaatst en afgelost. Afgelopen maand heb ik mijn laatste project afgelost. Dit alles met succes en zonder vertragingen. De keuze voor crowdfunding via SamenInGeld spreekt mij enorm aan. Het feit dat het rendement terechtkomt bij een betrokken groep investeerders spreekt mij bijzonder aan.